تبلیغات.

عینک آفتاب هتل سنتی تی  دا
اخبار عمومی
اخبار - اخبار عمومی
اخبار عمومی

نسیم خور: مدیر عامل شرکت گاز  استان اصفهان گفت:   شهرهای خور و بيابانك و يا انارك و جندق كه گاز نداشتند و انتقال گاز از طريق خط لوله به آن شهرها توجيه اقتصادي نداشت، امسال از طريقCNG   گازرساني خواهند شد.
 
اخبار عمومی
http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/5/11/3432308_232.jpg

نسیم خور: مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان با مهم دانستن محور جندق گرمسار به لحاظ کوتاهتر نمودن مسیر استان تا تهران اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم تا 2 سال آینده عملیات اجرایی این مسیر تکمیل شود.

تاریخ مصاحبه آقای غلامی 11/5/94
تاریخ افتتاح محور جندق - گرمسار بنا به فرموده آقای غلامی 11/5/96
اخبار عمومی


نسیم خور: رمضان علی غلامرضایی گفت: بحث هسته ای موضوعی ملی و منطقه ای برای کشور است و کسی نمی تواند بهره برداری سیاسی و جناحی از آن داشته باشد. 
اخبار عمومی
رسول زرگرپور استاندار اصفهان

نسیم خور: استاندار اصفهان با اشاره به منشأ استانی گرد و غبار گفت: 3 کانون اساسی کانون‌های فرسایش خاکی در استان اصفهان وجود دارد که می‌توان به محور برخوار به تالاب گاوخونی، محور آران و بیدگل به نائین و محور مهم خور و بیابانک اشاره کرد.

اخبار عمومی
حضور واحد پتاس در نمایشگاه آب خاک محیط زیست- cfkk

اخبار عمومی
پیش راه اندازی کارخانه پتاس- cfkk

نسیم خور: سرپرست واحد پتاس خور و بیابانک اعلام کرد: در حال حاضر کارخانه پتاس خور و بیابانک در مرحله پیش راه اندازی است و از دو هفته آینده وارد مرحله راه اندازی خواهیم شد.
اخبار عمومی
جشن نیمه شعبان مسجد جامع خور- cfkk

نسیم خور: جشن میلاد حضرت ولی عصر (عج) با حضور اهالی و با سخنرانی کارشناس مسائل سیاسی سرهنگ رمضانعلی غلامرضایی در محل مسجد جامع خور برگزار شد. .

اخبار عمومی
مانور آمادگی گردان بیت المقدس خور در روستای مصر- cfkk

نسیم خور: مانور آمادگی گردان بیت المقدس خور و بیابانک در روستای مصر برگزار شد.
اخبار عمومی


نسیم خور: تمامی 21 نماینده مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی، خواستار ابقای مدیرکل فعلی این اداره در سمت خود شدند.

اخبار عمومینسیم خو: اداره کل روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور بیانیه ای از کشف و شناسایی پیکر مطهر شهید بزرگوار جمشید دانایی فر و انتقال پیکر آن مرحوم به داخل ایران خبر داد.
اخبار عمومی
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی سال ۱۳۹۴

نسیم خور: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴: سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»/ آرزوهای بزرگ فراروی ایران با همکاری و اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است

اخبار عمومی
خبرگزاری فارس: کسب رتبه اول اصفهان در ارزیابی کلان عملکرد شورای فنی استان‌ها
 

نسیم خور: در دهمین جلسه شورای فنی استان در سال جاری
گزارش تصویری از بازدید کمیته نظارت شورای فنی استان از سطح 12 پروژه عمرانی شهرستان خوروبیابانک ارائه شد و در خصوص مشکلات و نیازهای موجود این پروژه‌ها، دستورات و راهکارهای لازم ارائه گردید
اخبار عمومی
http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/6/7/205117_781.jpg

حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز روزنامه کیهان: آقای روحانی! سخن از کت و عینک نیست!/ اگر بازیکنی بارها گل به خودی زد، باز هم تشویقش می کنند!؟/بجای پوزش از اقدام نابجا، صورت مسئله را پاک نکنید

اخبار عمومی

نسیم خور: ساعاتی پیش تصاویری از حاج قاسم سلیمانی در اصفهان منتشر شد که نشان می دهد سردار سلیمانی، بدون محافظ میان مردم حاضر شده و با آن ها به گفتگو پرداخته است.اخبار عمومی


نسیم خور: مرحوم حاج رمضانعلی رحیمی در کارهای عمرانی و عام المنفعه در شهرستان خور و بیابانک نقش بسزایی داشت. بخشی از فعالیت های ایشان که در زمان حیاتشان انجام شد را در ادامه مطلب بخوانید.

اخبار عمومی

نسیم خور: رییس شرکت پخش فرآوردهای نفتی ناحیه نایین از توزیع مرحله دوم کالابرگ نفت سفید در انارک،خور بیابانک وتعدادی از روستاهای این منطقه خبر داد.

اخبار عمومی

نسیم خور: رحیم مشایی گفت: همان موقع که رهبر معظم انقلاب در پندی حکیمانه معاون اولی اینجانب را موجب سرخوردگی دوستداران آقای احمدی نژاد خواندند دیگر به مصلحت نبود که اینجانب در صحنه و در کنار آقای احمدی نژاد بمانم

اخبار عمومی


نسیم خور: مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با احداث راه ارتباطی روستای بیاضه به حاجی‌آباد زرین، مسیر شهرستان خوروبیانک در استان اصفهان به استان یزد 50 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با احداث راه ارتباطی روستای بیاضه به حاجی‌آباد زرین، مسیر شهرستان خوروبیانک در استان اصفهان به استان یزد 50 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930912001571#sthash.yYngeDce.dpuf
اخبار عمومی


نسیم خور: یکی از تاجران ایزدی از دولت لبنان خواست تا همسر ابوبکر بغدادی را برای مبادله با زنانی که توسط داعش در بازار برده فروشان فروخته می‌شوند، به وی بفروشد.

اخبار عمومی


نسیم خور: مرسوم است برای کاهش استرس خلبانی که اولین پرواز خود را انجام داده است بر سر او آب بریزند.جستجو

جستجو

آخرین اخبار