تبلیغات.

عینک آفتاب هتل سنتی تی  دا
اخبار نماز جمعه
اخبار - اخبار نماز جمعه
خطبه ها و اخبار نماز جمعه

نسیم خور:  امام جمعه شهرستان خور و بیابانک گفت: اربعین نشان داد که انسان می تواند در سایه صبر، مقاومت، پایداری و از خود گذشتگی به اهداف خود دست یابد.
خطبه ها و اخبار نماز جمعه
حاج سید احمد آقا خمینی(ره)بعد از امام(ره)منش او تداوم خدمت زیر پرچم ولایت بوده است.... ملاقات خارج از عرف دیپلماتیک کاترین اشتون..إِنَّ الشَّيْطَانَ لَكُمْ عَدُوّ فَاتَّخِذُوهُ عَدُوًّا؛.... در برابر این دشمن از هر نوع وادادگی و ضعف باید پرهیز کرد و دشمن باید در مذاکرات صلابت ملت ایران را احساس کند. موضوع آخر بحران آب ...البته اداره آب و فاضلاب و فرماندار محترم بر حفر چاه آب ذخیره اهتمام دارند که انشاء الله با پشتکار و حمایت مردم موفق خواهند شد و ما برای این عزیزان آرزوی توفیق داریم.
خطبه ها و اخبار نماز جمعه

 

تودیع و معارفه فرماندار را در هفته قبل داشتیم. من از همه خدمات "جناب آقای فیروزی" فرماندار سابق که فردی دلسوز ، متخلّق، خوش برخورد، مردمی و دارای سعه صدر بودند، تقدیر و تشکر می کنم. همچنین محضر مبارک فرماندار عزیز و محترم "جناب آقای استوار" خیر مقدم و خوشامد عرض می کنم که الحمدالله ایشان نیز دلسوز ،مطلع و کارآزموده در مجموعه وزارت کشور هستند که برای ایشان آرزوی موفقیت و از اینکه این دوران از عمرشان را برای خدمت به این مردم مؤمن و انقلابی انتخاب کرده اند،تقدیر و تشکر می کنم.موضوع آخر بحث بحران آب ، اصلاح الگوی مصرف ،صرفه جویی در مصرف آب و پرهیز از اسراف است.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

نسیم خور: امام جمعه موقت خوروبیابانک گفت: تمام مسوولان اجرایی و قشرهای مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی وظایف و رسالت هایی دارند که باید در حد توان به آنها عمل کنند.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

امروز غرب دیده است ملت اسلامی ما در ظرف مدت کوتاهی توانسته به قله های تکنولوژی و صنعت همراه با دین برسدو الگوی آنها ، شعار و ایدئولوژی آنها زیر سؤال رفته است . مبارزه آنها با تفکر و ایدئولوژی امام و نظام اسلامی است و بحث هسته ای بهانه ای بیش نیست. ما باید به تحلیل رهبری برسیم که چقدر بر نیروهای درونی و تلاش اقتصادی و تقویت داخل کشور خودمان تأکید دارند.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

شیخ حسین عزیز

امام جمعه موقت :روز 22 بهمن زبان دراز آمريكا زير پاي شما مردم لگدمال شد.بايد به آمريكا و بيگانگان گفت بدانيد تنها يك راه پيش روي شما باقي مانده آن هم اينكه باور كنيد يك قدرت بزرگ در جهان شكل گرفته به نام جمهوري اسلامي و شما چاره اي نداريد با اين قدرت و اين ملت قدرتمند با زبان منطق و خرد حرف بزنيد و الا اين ملت عاشورايي تو دهان شما زورگويان مي زنند.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

حماسه و اقیانوس مواج مردمی بار دیگر در 22 بهمن نشان خواهد داد که مردم فهیم ایران پنجه های آهنین زیر دستکش مخملین غرب را دیده اند و با تمام وجود با اتحاد و انسجام از آرمان های امام و خون شهدا دفاع خواهند کرد و ذره ای از شعار های کلیدی انقلاب عبور نخواهند کرد.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

کُرکُری خوانی جان کری وزیر امور خارجه آمریکا را در اوایل هفته گذشته داشتیم .برای چندمین بار ایشان تکرار کردند که: "گزینه نظامی هنوز در مورد ایران روی میز است"...من اینجا چند مطلب ... مسئولین آمریکایی! شما که در حل مسائل و مشکلات اقتصادی خود ناتوانید بیش از این با تکرار گزینه مضحک نظامی فروپاشی تمدن خود را شتاب ندهید و بدانید اشتباه محاسباتی شما در مقابل ملت غیور ایران آخرین اشتباه و نیستی شما را در پی خواهد داشت.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

24 الی 30 دی ماه هفته شورا های آموزش و پرورش است که با توجه به اهمیت کار آموزش و پرورش و گستردگی کار آموزش و پرورش همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: «بهترین و برجسته ترین فکر ها باید بنشینند برای آموزش وپرورش طراحی کنند.» با تصویب مجلس شورای اسلامی این امر مهم یعنی آموزش و پرورش مدیریت کلان آن بر عهده شورای آموزش و پرورش گذاشته شده است بحث تحول بنیادین در آموزش و پرورش که انجام گرفته است، توسط این شورا مدیریت شده است.

 این تحول عظیم بنیادی که در آموزش و پرورش در حال انجام است؛ نیاز به مشارکت عمومی است که همه نهاد ها، ارگان ها، سازمان ها، مردم خوب مشارکت کنند. طبیعتاً یک کار نو و جدید که توسط نخبگان انجام می شود سختی هایی هم دارد. مشکلاتی هم دارد که نیاز به تفاهم و مشورت و صبر است .از خداوند برای مسئولین آموزش و پرورش شهرستان آرزوی توفیق دارم.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

امام جمعه موقت:هنوز نگذاشتند رنگ قلم خشک شود، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ما تحریم ها را بر نمی داریم، مدتی نگذشت کشور های اروپایی 16 قلم تحریم را علیه ایران امضا کردند. حالا این کلام مقام معظم رهبری خودش را نشان می دهد که فرمود:"مذاکرات عیبی ندارد ولی ما به آمریکا بدبین هستیم." امروز هم که در آستانه ژنو2 هستیم با فشار آمریکا از ایران دعوت نشده است. به لطف خداوند ما نیاز بر حضور این کنفرانس را نداریم، این آنها هستند که قدرت تاثیر گذاری ایران را نیاز دارند، کنفرانس ژنو2 بدون حضور ایران شکست خواهد خورد و راه به جایی نمی برد.

 

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

نسیم خور: حجت السلام والمسلمین غفاری عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور امروز ظهر در نماز جمعه شهر خور حضور یافت.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

امام جمعه موقت:«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَيْنَ أَخَوَيْكُمْ ۚ وَاتَّقُوا اللَّه لَعَلَّكُمْ تُرْحَمُونَ. » در سوره مبارکه حجرات خداوند همه مؤمنین را برادر یکدیگر نامگذاری کرده است. این توصیه ای است به همه ما که همه مؤمنین برادرند چون همه از یک پدر و مادر در این دنیا قرار گرفتند . پس شایسته نیست که بین دو برادر مؤمن کینه و کدورت باشد. اگر کسی ببیند بین دو برادر کدورتی است لازم است در ایجاد الفت و اصلاح ذات البین تلاش کند زیرا در این آیه امر شده است که اصلاح ذات البین از نماز و روزه و اعمال واجب ، واجب تر است. همه باید در این زمینه تقوای الهی را رعایت کنند تا هم مصلح بتواند اصلاح کند و هم کسانی که اختلاف دارند بتوانند اختلاف را کنار بگذارند.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

امام جمعه موقّت:دوشنبه 9 دی ماه مصادف با سالروز حماسه مردم ایران در سال 1388 که "روز بصیرت و میثاق با ولایت" نامگذاری شده است. در آن روز همه شما در همه جای ایران به خصوص در تهران شاهد بودید که بیش از چهار میلیون تهرانی به میدان آمدند و آن تضرع و استغاثه مقام معظم رهبری(حفظه الله) در نماز جمعه را که از امام زمان(عج) استمداد خواستند که در مسائل کمک کنند و این عنایت خاص حضرت بقیه الله بود که در 9 دی ماه تجلی کرد و آتش فتنه خاموش شد.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

امروز اسرائیل و آمریکا و در مجموع سران استکبار بدانند دوران عقب نگه داشتن و گرسنه و در جهل نگه داشتن ملت ها تا کشور ها را مستعمره خودشان کنند و خون ملت ها را بمکند؛ گذشته است . امروز بیداری ملت ها اتفاق افتاده است و ایران اسلامی به عنوان الگو در تمام دنیا شناخته شده است و دشمنان این نظام چاره ای جز تمکین در برابر عظمت و اراده این ملت ندارند.

 

 

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

صداقت نداشتن آمریکایی ها و سران استکبار امروز در محک افکار عمومی دنیا است و اینکه "پیمان شکنی" مهم ترین مشخصه اردوگاه استکبار است.اگر مذاکرات در چارچوب دیپلماسی صادقانه و همراه با منطقِ حکمت و مصلحت و عزت باشد؛ خود فرصتی برای به رخ کشیدن عظمت ملت ایران است. اما اگر پشت پرده دیپلماسی مکر و حیله و نیرنگ باشد؛ حتما در ادبیات و رویکرد مذاکرات در راستای منویات مقام معظم رهبری قاطعانه از حقوق ملت عزیز ایران دفاع باید نمود."

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

آقا فرموده بودند بودجه های فرهنگی را در آخر لیست نگذارید به دولت اعلام کردند وقتی میخواهید برنامه بودجه را ببندید ته کار اگرچیزی ماند نگذارید برای فرهنگ باید جزء ردیف اول بودجه های مملکت باشد.بودجه های فرهنگی رادر آخر لیست نگذارید. آقا فرمودند جنگ تمام عیار فرهنگی در راه است فرمودند دستگاههای مختلف صف آرایی فرهنگی انجام دهند به دنبال کارمحتوایی باشید نه ویترینی امروز کارهای فرهنگی ویترینی شده است گزارشی شده است فقط گزارش آن تهیه بشود که جلسه ای گرفته شده است کافیست.مهم نیست کاری اتفاق بیفتد یا نیفتد یک فرهنگی ایجاد بشود یا نشود مدیریت کسانی که در خط مقدم دفاع قرار دارند بایدمحاسبه (لحاظ و توجه)بشود

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

نسیم خور: امام جمعه موقت خورو بیابانک با تاکید بر ضرورت درس آموزی از عاشورا گفت: عزت‌مندی و ولایتمدار بودن را باید از شهدا بیاموزیم و آن را سرلوحه زندگی خود کنیم.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

نسیم خور: امام جمعه خوروبیابانک گفت: جانفشانی و خون امام حسین(ع) باعث بقای دین اسلام شد.

خطبه ها و اخبار نماز جمعه

آمریکا این شیطان بزرگ و ام الفساد قرن و همه کسانی که عادت کرده اند ایران را تهدید زبانی کنند بدانند پاسخ ایران به هرگونه شرارتی بر ضد ملت ایران پاسخی جدی و سخت خواهد بود. حال که ادبیات سردمداران آمریکا و مسئولان دستگاه دیپلماسی غرب، ادبیات قرون وسطایی و غیر منطقی و از موضع "برتری جویانه" است قطعاً شعار «مرگ بر آمریکا» در صدر شعار های انقلابی ملت ایران قرار خواهد گرفت.
خطبه ها و اخبار نماز جمعه

اردوی عاشقان ولایت ویژه فعالین ستاد نماز جمعه به همراه اعضای خانواده های آنان روز جمعه 03/08/92 به ظرفیت بیش از 140 نفر در محل اردوگاه شهید فهمیده ایراج برگزار گردید.جستجو

جستجو

آخرین اخبار