نسیم خور

01.01.1970 - افتتاح بیش از 50 پروژه عمرانی در مناطق محروم استان اصفهان ازجمله خوروبیابانک

خبرگزاری فارس: افتتاح بیش از 50 پروژه عمرانی در مناطق محروم استان اصفهان

نسیم خور: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان از افتتاح بیش از 50 پروژه عمرانی و 200 عرصه اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج خبر داد.


حسین انوری در حاشیه برگزاری اختتامیه اردوهای جهادی اردستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره برگزاری اردوهای جهادی در سال جاری در استان اصفهان اظهار کرد: 253 گروه جهادی در قالب 11 هزار نفر از اقشار مختلف بسیج از جمله دانشجویی، دانش‌آموزی، طلاب، محلات و مهندسین به همراه سه گروه از بسیج پیشکسوتان در اردوهای جهادی شرکت کردند.

وی افزود: این افراد به مناطق محروم استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان، سیستان و بلوچستان، بوشهر، کرمان و خراسان جنوبی اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان به برنامه‌های این سازمان در هفته بسیج اشاره کرد و ادامه داد: بیش از 50 پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی و 200عرصه اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج در استان اصفهان افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل ساخت خانه عالم، غسالخانه، مسجد، بازسازی مزار شهدا و تعمیر مسجد در مناطق محروم استان از جمله شهرستان‌های فریدون‌شهر، بوئین میاندشت، اردستان، خوروبیابانک، سمیرم، نطنز و شرق اصفهان است.

انوری اضافه کرد: با برنامه‌ریزی که توسط بسیج سازندگی استان انجام شده، امیدواریم کمک شایانی به ایجاد اشتغال پایدار برای شرق اصفهان داشته باشیم. 

این مقاله رسیده است از طرف: http://nasimk.ir
آدرس URL برای ذخیره میباشد: http://nasimk.ir/index.php?name=news&op=view&id=2089