نسیم خور

01.01.1970 - 28 صفر تشییع پیکر دو شهید گمنام در خور

تشییع پیکر شهید گمنام سمنان/

نسیم خور: پیکر پاک 2 شهید گمنام در خور و بیابانک اصفهان تشییع و تدفین می‌شوند که یکی از این شهدا 20 ساله و دیگری 19 ساله هستند و هر 2 در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسیده‌اند.به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، پیکر پاک 2 شهید گمنام در خور و بیابانک اصفهان تشییع و تدفین می‌شوند که یکی از این شهدا 20 ساله و دیگری 19 ساله هستند و هر 2 در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسیده‌اند.

پیکر پاک این 2 شهید گمنام روز 28 صفر و همزمان با ایام رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در تپه سرتل شهر خور به خاک سپرده می‌شوند.

همچنین پیکر پاک شهید دیگری در آموزش علمی تخصصی شهید بهشتی  ناجای اصفهان تشییع و تدفین می‌شود. این شهید 15 ساله در عملیات خیبر جزیره مجنون به شهادت رسیده که در میدان صبحگاه این آموزشگاه روز یکشنبه 30 آذر به خاک سپرده می‌شود.

یک شهید 20 ساله که در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسیده و شهید دیگر 24 ساله بود که در عملیات کربلای 2 منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیدند.

این 2 نیز شهید روز سه شنبه 2 دی مصادف با شهادت امام رضا(ع) در نیک‌آباد اصفهان روبروی میدان امام(ره) به خاک سپرده می‌شوند.


این مقاله رسیده است از طرف: http://nasimk.ir
آدرس URL برای ذخیره میباشد: http://nasimk.ir/index.php?name=news&op=view&id=2141