نسیم خور

01.01.1970 - قلقلی: من زنده‌ هستم!

خبرگزاری فارس: قلقلی: من زنده‌ هستم!

«نسیم خور: شهرام لاسمی» که بیشتر به اسم قلقلی شناخته می شود با ابراز ناراحتی از انتشار خبر مرگش، انتشار دهندگان چنین پیام هایی را بیمار دانست.«شهرام لاسمی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: شب گذشته به همراه خانواده ام در مهمانی بودم که ناگهان سیل تماس های تلفنی آغاز شد و همه پیگیر سلامتی من بودند.

وی ادامه داد: خانواده ام از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدند و فکر می کنم کسانی که چنین اخبار و پیام هایی را در فضای مجازی منتشر می کنند بیمار روحی و روانی هستند و حتما برای درمان باید به پزشک مراجعه کنند.

لاسمی گفت: شخصیت قلقلی برای بسیاری از مردم و بویژه دهه شصتی ها خاطره ساز و نوستالژیک است و با او خاطره دارند. انتشار این خبر هم برای بسیاری ناراحت کننده بود. من از شب گذشته تا امروز تماس های بسیاری از نقاط مختلف و حتی کشورهای خارجی داشته ام و همه پیگیر حالم بودند.

وی در پیان گفت: درست نیست که یکسری افراد چنین اخباری را نشر بدهند و بعد هم آزادانه در جامعه به کار و زندگی خود مشغول باشند. به نظرم باید ریشه نشر این اخبار کاذب کشف شده و با افراد خاطب برخورد قانونی صورت بگیرد. من از همه کسانی که در این مدت نگران حالم بودند و کسانی که تماس گرفتند تشکر می کنم.

به گزارش فارس، از روز گذشته شایعات بسیاری در خصوص درگذشت این هنرمند عرصه کودک و نوجوان در شبکه های مجازی و گروه های اینترنتی دست به دست شد. «قلقلی» سالهای پیش با همکاری مجید قناد در برنامه های گروه کودک شبکه دوم سیما به فعالیت مشغول بود


این مقاله رسیده است از طرف: http://nasimk.ir
آدرس URL برای ذخیره میباشد: http://nasimk.ir/index.php?name=news&op=view&id=2159