نسیم خور

01.01.1970 - جشنواره مردمی فیلم عمار در خوروبیابانک آغاز به کار کرد


نسیم خور: مسئول برگزاری اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در خوروبیابانک از آغاز اکران مردمی فیلمهای این جشنواره خبر داد و گفت: اکران فیلمهای جشنواره عمار از در خوروبیابانک آغاز شده است.
 

به گزارش ایرنا،سید علی اصغر آل داود اظهار داشت: ستاد اکران مردمی فیلم های جشنواره عمار همزمان با سراسر کشور در خوروبیابانک نیز تشکیل شد و با تشکیل این ستاد، اکران فیلم ها نیز آغاز شده است.

دبیر این جشنواره خوروبیابانک بیان کرد: اکران فیلم ها از روز دهم بهمن در مسجد دوازده امام (علیهم السلام) خور آغاز شده و تا 22 بهمن در این مسجد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تشکل های دانشجویی، بسیج محلات، موسسات فرهنگی، طلاب، هیئت های مذهبی، نمایندگان تشکل های مردمی و تشکل های دانش آموزی از اعضای ستاد اکران مردمی فیلم های جشنواره عمار در خوروبیابانک هستند.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در خوروبیابانک خاطر نشان کرد: این فیلم ها در زمینه های مختلف با موضوعات و مخاطبین متفاوت در گروه های سنی تهیه شده است که در مساجد، مدارس , محافل خصوصی قابل اکران می باشد.

جشنواره مردمی فیلم عمار، نخستین بار پس از فتنه 88 زمانی که جمعی از جوانان و فیلمسازان متعهد کشور، آثاری درباره فتنه تولید کردند، شکل گرفت و تاکنون چهار دوره از این جشنواره برگزار شده و پنجمین دوره آن نیز در حال برگزاری است.

شهرستان کویری خور بیابانک در420کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

نسیم خور: همزمان فیلم های جشنواره عمار در مسجد جامع خور نیز بعد از نماز مغرب و عشا اکران می شود.


این مقاله رسیده است از طرف: http://nasimk.ir
آدرس URL برای ذخیره میباشد: http://nasimk.ir/index.php?name=news&op=view&id=2170