نسیم خور

01.01.1970 - پروژه‌های محرومیت‌زدائی روستاهای اصفهان اجرایی می‌شود

سردار جواد استکی فرمانده قرارگاه سیدالشهدای اصفهان

نسیم خور: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای عملیاتی حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: در حال حاضر محرومیت‌زدائی در روستاهای حاشیه کویر استان اصفهان از ماموریت‌های قرارگاه منطقه‌ای حضرت سیدالشهدا(ع) به شمار می‌رود.به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار جواد استکی پیش از ظهر امروز در نشست‌خبری خود با اصحاب رسانه و خبرنگاران، با بیان اینکه سپاه پاسداران امروز به فرماندهی فرمانده کل قوا ماموریت اصلی خود را پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن قرار داده، اظهار داشت: در طول 36 سال گذشته سپاه پاسداران برای حفظ  انقلاب اسلامی، کشور و منافع ملی تلاش خود را انجام داده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای حضرت سیدالشهدا(ع) با اشاره به فرموده مقام معطم رهبری که سپاه همیشه باید کارآمد و به‌روز باشد، تصریح کرد: با توجه به پیچیدگی‌ها در سطح ملی و منطقه‌ای و سرعت تغییرات در جامعه و تهدیدات و ابهاماتی که ‌علیه کشور وجود دارد، سپاه خود را آماده کرده که ماموریت‌های خود را در حوزه‌های مختلف انجام دهد.

وی با اشاره به ماموریت‌های سپاه پاسداران، گفت: در حوزه تهدیدات جنگ نرم که امروز از اولویت‌های سپاه بوده، سپاه‌های استانی با همکاری سازمان بسیج مستضعفین در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فناوری، اطلاعات، سایبری و رسانه فعالیت می‌کند و همه تهدیدات و راهبردهای دشمنان را خنثی می‌کند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای حضرت سیدالشهدا(ع) اصفهان با اشاره به فعالیت‌های این قرارگاه در حوزه جنگ نرم بیان کرد: فعالیت سپاه در حوزه جنگ نرم در حوزه فرهنگی، رسانه و فضای سایبری بوده و در حوزه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در صورت داشتن ماموریت وارد عملیات می‌شود.

وی پیرامون سفر رئیس‌جمهور به اصفهان اظهار داشت: آب مهم‌ترین درخواست مردم اصفهان و بزرگترین مشکل مردم این استان بوده که با توجه به منابع آبی عظیمی که در کشور وجود دارد باید با توجه به نیازمندی مردم در اختیار آن‌ها قرار داده شود. مسئله دیگر که رئیس‌جمهور نیز قول رفع مشکلات را داده در حوزه اشتغال و بالابودن نرخ بیکاری است و هم‌چنین توجه دولت به اقتصاد مقاومتی نیز از جمله راهکارهای مقابله با تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان است.

سردار استکی با اشاره به یگان‌های منطقه‌ای حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: لشکر نجف اشرف، لشکر 14 امام حسین(ع)، تیپ 44 قمربنی هاشم در چهارمحال، تیپ القدیر در یزد، گروه توپخانه و موشکی 15 خرداد، گروه مهندسی 40 صاحب‌الزمان از جمله یگان‌های این قرارگاه در بحث رزمی و بیمارستان شهید صدوقی و گردان امام حسین(ع) از جمله یگان‌های خدماتی این قرارگاه است.

وی با بیان اینکه اکنون محرومیت‌زدائی در روستاهای حاشیه کویر استان اصفهان از ماموریت‌های قرارگاه منطقه‌ای حضرت سیدالشهدا(ع) بوده، افزود: در مناطقی هم‌چون خور و بیابانک، نائین، اردستان، آران و بیدگل و کاشان، سپاه ماموریت محرومیت‌زدائی در روستاها دارد که از جمله خدمات ساخت مسجد، مدرسه، حمام و آب‌رسانی به مناطق دورافتاده را انجام می‌دهد.


این مقاله رسیده است از طرف: http://nasimk.ir
آدرس URL برای ذخیره میباشد: http://nasimk.ir/index.php?name=news&op=view&id=2173